O firmie

O firmie

Firma Müller&Damas Sp. z o.o. została założona w 2003 r. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży metalowej (Automotive).

Firma w  2014 r. została przeniesiona do nowopowstałego obiektu o łącznej powierzchni ponad 6000 m² na którym znajduję się biurowiec, hala produkcyjna, oraz magazyny.

Nasza załoga składa sie z ponad 150 wysoce wykwalifikowanych pracowników dzięki którym bez problemu jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadania.

Specjalizujemy się w branży z grupy Automotiv.
Produkujemy różnego typu pojemniki przeznaczone do magazynowania podzespołów samochodowych  jak również do ich transportu.  Naszymi odbiorcami są klienci z całego świata  między innymi: Ameryki, Europu, Azji.

Administratorem danych osobowych przekazywanych w zamówieniu i ofercie jest OBRÓBKA METALI MÜLLER & DAMAS sp. z o.o. z siedzibą w Ostrzeszowie, ul. Grabowska 83, 63-500 Ostrzeszów, nr KRS: 0000226864 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy: 100.000,-

Realizacja: MATmedia - Projektowanie stron www